3M-Sb 94 Yeşil Fiber Ovma Rulo 2,5 m


222,34 TL

• 112 mm x 250 cm ölçülerindedir.  • Koli içeriği 6 adettir.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 6
Sepete Ekle Sepete Git

3M-Sb 94 Yeşil Fiber Ovma Rulo 2,5 m Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

3M-sb 94 Yeşil Fiber Ovma Rulo 2,5 m güçlü kimyasal temizleyicilere ihtiyaç duymadan derinlemesine ve tam hijyenik temizlik yapılabilmesi için özel olarak imal edilmiş bir temizlik ürünüdür. Marka bu ürün için HACCP Uluslararası gıda güvenlik ve amaca uygunluk hakkında verilen sertifikaları almış, üretim kalitesini ve ürün güvenilirliğini bir kez daha kanıtlamıştır.


Şerit şeklinde ovma imkânı verecek şekilde tasarlanan ürün fritöz gaz ısıtma boruları gibi değişik düzenekler üzerinde kullanılma imkanına sahip olduğu için evlerde kesilerek kullanımı tercih edilebileceği gibi endüstriyel ortamlarda da temizlik işlemlerini gerçekleştirmesi için tasarlanmıştır. Etrafın kirlenmesine izin vermeden net bir temizlik sağlar. Kirleri yağ artıklarını ve toz parçalarını bünyesine hapsederek siz ürünü yıkamadan önce etrafa geri vermez. Ovma şeridi ile minimum iş gücüyle maksimum temizlik imkânı sunar.


2,5 metre uzunluğa sahip olan ürün istenilen boylarda ayarlanarak ve defalarca kez özelliklerini kaybetmeden kullanılabilir. Uzun yıllar boyunca kullanım imkânı verecek kalitede üretilmişlerdir. Tencerelerden kızartma malzemelerine her çeşit üründe büyük çaplı sektörlerde ve istenilen her alanda kullanıma uygundur. İnatçı kirler üzerinde etkili olan ürün, kullanılan yüzeyde herhangi bir çizik gibi bir zayiat vermemektedir. Bu yüzden bütün ürünlerde güvenle kullanılabilmektedir.


Markanın pek çok farklı amaca uygun şekilde ürettiği ovma bezi gibi farklı kategorilerde bulunan çeşitli ürünlerine de göz atarak temizlik yardımcılarınızı güvenle seçebilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir