3M Sb 2012 Mikrofiber Bez Yeşil


32,01 TL

• 95 °C'ye kadar makinede yıkanabilir • 200 kez yıkamaya uygundur • 36*36 cm ölçülerindedir • Paket içeriği 10 adettir • Koli içeriği 5 pakettir • Yeşil renktir. Adet fiyatıdır

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 10
Sepete Ekle Sepete Git

3M Sb 2012 Mikrofiber Bez Yeşil Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

3M Sb 2012 Mikrofiber Bez Yeşil rengi ve yapısıyla hijyenik yapısını dışına yansıtan ürünler arasında yer alıyor. Üstün mikrofiber teknolojisi kullanılarak üretilen mikrofiber bez hassas yüzeyler dahil her türlü alanın ve yüzeyin temizliğinde en büyük yardımcınız olmak üzere imal edilmiştir. Mikrofiber yapılarda yer alan anti bakteriyel özellikler sayesinde hijyenik temizlik sunar ürün. İç yapısının yanı sıra dış yapısı da kirleri tozları ve benzeri her şeyi bünyesinde hapsederek sürülen yüzeylere bulaşma yapmadan temizlik sağlar. Bünyesinde biriktirip yüzeylere tekrar bulaştırmadığı kirlerden arınması oldukça kolaydır. Ürünü sabun ve su ile yıkamanız yeterli olacaktır. Üstelik cam bezi ya da toz bezi ürünlerine ayrı ayrı duyulan ihtiyacı karşılayacak kapasitede temizlik sağlar. Yüzeyleri çizmediği için hassas yüzeylerin silinmesine uygundur. Cam, ayna vb. bütün yüzeyleri dalgalanma izi bırakmadan tertemiz silerken iz bırakmamaya programlanmış mikrofiber teknolojisi sayesinde her yer ayna gibi parlar. Bulaşık süngeri ile silinen yüzeylerde oluşan çizik görünümlerine olanak vermeyen bir yapıdadır.


Her alanda kullanımını tercih edebileceğiniz geniş bir kullanım alanı yelpazesi mevcuttur. Yıllardır müşteri memnuniyeti sağlayan, üstün kalite özelliklerinden ödün vermeden standartlara uygun üretim yapan firmanın mikrofiber yapılı ve yeşil renk seçenekli bu ürünü ile hijyenik ve sağlıklı temizliği en pratik biçimde gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Ürünün üretiminde çevreye ya da sizin ve sevdiklerinizin sağlığına olumsuz etkilerde bulunacak zararlılar kullanılmamıştır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir