3M Sb 2012 Mikrofiber Bez Sarı


32,01 TL

• 95 °C'ye kadar makinede yıkanabilir • 200 kez yıkamaya uygundur • 36*36 cm ölçülerindedir • Paket içeriği 10 adettir • Koli içeriği 5 pakettir • Sarı renktir. Adet fiyatıdır

  • 50 Adet üzeri 28,00 TL
Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 10
Sepete Ekle Sepete Git

3M Sb 2012 Mikrofiber Bez Sarı Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

3M Sb 2012 Mikrofiber Bez Sarı evsel ve endüstriyel temizlik söz konusu olduğunda hijyen konusunda en büyük yardımcınız olmak için üretilmiştir. Mikrofiber teknolojisi sayesinde yağ ve kirlerden yüzeyleri arındırırken yüzeylerin korunmasını da sağlayan bir teknolojidir. Temizlik ürünleri konusunda gelinen son aşamalardan olan mikrofiber bez ürünleri genel anlamda bir temizlik sunan mucizevi üründür. İster camlarda, isterseniz toz almada, isterseniz de genel bir temizlik sırasında kullanılabilmektedir.


Kuru ya da nemli şekilde kullanabileceğiniz mikrofiber bez yer ve masa, tezgâh ve ayna gibi pek çok farklı yüzey üzerinde kullanılabilmektedir. Kullanım alanı konusunda bir sınırlama mevcut değildir. İster evinizde isterseniz iş yerlerinizde, yemekhanelerde ya da restoran gibi işletmelerinizde pratik temizlik ürünü olarak tercih edebileceğiniz bir üründür. Uzun süreli temizliklerde kullanılacağı gibi kısa süreli su, içecek, yemek gibi maddelerin dökülmesinde de tercih edilmektedir.


Deterjanlara karşı dayanıklı yapıda üretilmiş ve yüksek üretim standartları sayesinde uzun yıllar boyunca temizlik konusunda size yardımcı olmaya devam edebilecek kalitede üretilmişlerdir. 95 santigrat dereceye dek sıcak su ısısına dayanabilmektedir. Bu sayede temizlik bittikten sonra elinizde yıkamaya uğraşmak zorunda kalmazsınız. Kullanımı kadar temizliği de kolaydır. Gözenekli yapısı sayesinde uzun saatler boyunca kurumasını beklemenize gerek kalmaz.


Bazı temizlik ürünlerinin aksine temizlenen yüzeyde çizilmelere neden olmayacak yapıda üretilmiştir. Bu nedenle hassas yüzeylerde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir