3M-Niagara Yer Pedi Siyah 51 cm


146,54 TL

• Siyah renktedir. • 51 cm’dir. • Sert zeminler için uygundur. • Islak olarak kullanılabilir. • Koli içeriği 5 adettir • Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 5
Sepete Ekle Sepete Git

3M-Niagara Yer Pedi Siyah 51 cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

3M Niagara Yer Pedi Siyah 51 cm kullanım alanlarına göre değişmektedir. Her renk belirli düzene göre kullanılmaktadır. Bu sebeple ihtiyacınız hangi alanda var ise ona göre seçim yapabilirsiniz. Bu seçimlerinize göre de tercih ettiğiniz rengi satın alabilirsiniz. Solmuş ve kirlenmiş cilalı alanlarda bulunan yerleri cila sökümü ve temizliği için kullanılmaktadır. Derinlemesine temizlik yapar. Ofis ve kalabalık ortamlarda kullanımı oldukça kolaydır. Bu alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sert zeminler için de kullanılabilir. Beton ve endüstriyel zeminlerde kullanıma uygundur. Buralarda derinlemesine temizlik sağlar. Yer pedi sadece bir bölgede temizlik sağlamaz her alanda temizlik sağlamaktadır. Temizlik yapmak için eşit miktarda dağıldığı için eşit miktarda temizlik sağlar.


Mineral aşındırıcı yalnızca yüzeyde değil yer pedi üzerinde eşit olarak dağılır. Bu şekilde uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Cila teli olarak kullanılan ürün yer pedlerinden farklı bir üründür. Her ürün kendi içerisinde belirli bir temizlik sağlamaktadır. Zemin lekelerini ve siyah lekeleri de aynı şekilde derinlemesine temizler. Böylelikle ürün oldukça başarılı ve kullanışlı bir üründür. Genel olarak büyük makinelerde kullanılmaktadır. Kullanım kolaylığı sunmaktadır. Sizler herhangi bir zorluk çekmeden sadece makineyi lekeli yerlerde iterek temizleme kolaylığı sağlanır. Islak veya kuru olarak rahatlıkla çalıştırılabilir. Ayrıca bu tarz makinelerde toz torbası bulunmaz. Toz torbasına bu ürünlerde ihtiyaç bulunmaz. O üründe kendi içerisinde kullanıma elverişli bir ürün olmaktadır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir