3M-Niagara Yer Pedi Kırmızı 43 cm


109,98 TL

• Kırmızı renktedir. • 43 cm’dir. • Orta sertlikteki zeminler için uygundur. • Uygulanan zemine parlak bir görünüm kazandırır. • Islak ve kuru kullanılabilir. • Standart ve otomatik cilalama makinalarında kullanılır. • Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 5
Sepete Ekle Sepete Git

3M-Niagara Yer Pedi Kırmızı 43 cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

3M Niagara Yer Pedi Kırmızı 43 cm ofislerde, hastanelerde, şirketlerde ve birçok alanda makinalarda kullanılan bir çeşit temizleme ürünüdür. Bu ürün oldukça kullanışlı ve iz, leke bırakmaz. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Hastanelere gittiğinizde veya marketlerde önünüze yerleri hem yıkayıp hem silen makineler elbette çıkmıştır. İşte bu makineler de bulunan pedler bütün görevi görmektedir. Yerlerde bulunan lekeleri izleri kolaylıkla çıkarmaktadır. Tabii renklere ayrılması aslında kendi arasında temizlik işlevi olarak da ayrılmasına sebebiyet vermektedir. Nemli durumunda kullanırsanız temizlik yapar. Fakat kuru durumunda ise cila yapmaktadır. Yer pedi hızlı bir şekilde cila yapmanızı sağlar. Bu pedlerle temizlik yapmak oldukça kolaydır. Sürtünme izleri ile zeminin görünümünü güzelleştirmektedir.


Ürünün belirli renkleri mevcuttur. Bu nedenle her ürün kendi içerisinde özel olarak üretilmiştir. Islak kullanımında temizlik sağlamaktadır. Kuru kullanımda ise patlatır ve cila yapar. Özel makinelerine uygun şekilde üretilmiştir. Zımpara makinelerinde de kullanılmaktadır. Böylelikle alınan ürünün kullanım alanına göre tercih edebilirsiniz. Bu tarz makinelerde toz torbası bulunmaz. Her makinenin kendine has özelliği ve temizlemesi farklıdır. Ayrıca yer pedlerinin de aynı şekilde kullanım alanları farklıdır. Renklerine özel kullanım alanları bulunmaktadır. Kullanmak istediğiniz pedi ayrıntılarıyla ve kullanım kılavuzunu okuyarak almanızı öneririz. Ayrıca ürünü e -ticaret sitemiz üzerinden kolaylıkla sipariş verebilir ve ertesi günde hemen elinizde olma imkânı sağlayabilirsiniz. Böylelikle hemen kullanıma başlayabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir