3M-Niagara Yer Pedi Beyaz 51 cm


146,54 TL

• Beyaz renktedir. • 51 cm’dir. • Yumuşak zeminler için uygundur. • Uygulanan zemine parlak bir görünüm kazandırır. • Islak ve kuru kullanılabilir. • Standart ve otomatik cilalama makinelerinde kullanılır. • Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 5
Sepete Ekle Sepete Git

3M-Niagara Yer Pedi Beyaz 51 cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

3M Niagara Yer Pedi Beyaz 51 cm daha çok ofis ortamlarında kullanılan bir üründür. Belirli makineleri bulunur. Bu makinelere takılarak kolaylıkla kullanım avantajı sağlamaktadır. Her renk kendi içerisinde belirli özelliklere sahiptir. Bu özelliklere göre sizlerde ihtiyaç doğrultusunda temin edebilirsiniz. Kullanım şekli ve ne için kullanacağınız ürünün üzerinde yazmaktadır. Bu şekilde kullanma talimatına uyarak sizlerde kullanım sağlayabilirsiniz. Ürün ayrıca çok başarılı bir üründür. Hastanelerde, iş yerlerinde kolaylıkla kullanılabilir. Cila teli ile karıştırılmaması gerekmektedir. Böylece cila telini de kullanım alanına göre tercih edebilirsiniz. Yer pedi büyük alanları temizlemek ve çıkmayan lekeleri, cila lekelerini çıkarmak için çok avantajlı bir üründür. Beyaz yer pedi ise parlatma ve cilalama özelliğine sahiptir.


Kum ve çizik izlerini gidermeye yardımcı olur. Bu pedler genel olarak düşük maliyetli mükemmel temizlik sunar. Bu da bu ürünün sunduğu bir avantajdır. Ürünleri kullanmadan önce nasıl kullanılması gerektiğini bilmeniz gerekir. Böylelikle satın alırken hata yapmamış olursunuz. Genel olarak büyük şirketlerin tercihi olmaktadır. Kullanılan yerlerde herhangi bir hasar veya çizik bırakmaz. Zaten bu ürün çizikleri temizlemek amacıyla üretilmiştir. Aynı zamanda yer parlaklığını arttırmak içinde kullanılabilir. Ahşap olan yerlerde polisaj yaparak kullanabilirsiniz. Toz torbası da bulunan ürünler bulunur. Fakat yer pedleri için kurulan makinelerde toz torbası bulunmaz. Bu sebeple her ürünü kendi içerisinde kullanım alanına göre tercih etmelisiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir