3M-Niagara Yer Pedi Beyaz 43 cm


109,98 TL

• Beyaz renktedir. • 43 cm’dir. • Yumuşak zeminler için uygundur. • Uygulanan zemine parlak bir görünüm kazandırır. • Islak ve kuru kullanılabilir. • Standart ve otomatik cilalama makinelerinde kullanılır. • Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 5
Sepete Ekle Sepete Git

3M-Niagara Yer Pedi Beyaz 43 cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

3M Niagara Yer Pedi Beyaz 43 cm ayrıca parlatma pedi olarak da geçmektedir. Tüm pedlerin karşılaştırıldığı sanayi standartlı bir üründür. Bu ürün genel olarak ofis ortamlarında kullanılmaktadır. Parlatma üzerine işlem yapılmaktadır. Pedlerin her rengi farklı bir işlem amacı ile kullanılmaktadır. Almadan önce ihtiyacınız doğrultusunda hareket ederek seçiminizi yapmanızı öneririz. Böylelikle yanlış bir ürün almamış, ihtiyacınızı rahatlıkla karşılamış olursunuz. Ürünleri e ticaret üzerinden sipariş edebilirsiniz. Dış görünüş olarak benzerlik gösterse de farklı alanlarda ve farklı şekilde kullanılmaktadır. Ürünü kullanım süresi boyunca sıkıntı yaşamadan kullanma imkanına sahip olursunuz. Kullandığınız alanda herhangi bir hasar bırakmaz.


Yer pedi
standart olan otomatik yer temizliğinde ve cilalama makinelerinde kullanılır. Islak veya kuru kullanım alanı bulunur. Kullandığınız işleme göre kuru veya nemlendirerek kullanabilirsiniz. Yüksek kaliteli bir ürün olup parlak bir görüntü sağlar. Sizlerde cilalama yaptığınız yerlerde parlak görüntü elde etmek istiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Özellikle beyaz renkteki ürün parlaklık vermek amacıyla kullanılmaktadır. Kum veya çizik izlerini giderebilmek amacıyla hafif temizlik olarak seçim yapabilirsiniz. Parlatma işleminizi en az sönük hale getirir. Böylece hiçbir sıkıntı yaşamadan hem temizlik sağlamış olursunuz hem de parlaklık katmış olursunuz.  Bu ürün genellikle süpürgelerde kullanılır. Cilalama ürünü ile kullanılmamaktadır. Buna dikkat ederek ve özen göstererek kullanabilirsiniz. Böylelikle kullandığınız alanda temizlik sağlar ve leke bırakmasını önler.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir