12 L Plastik İç Kovalı Paslanmaz Çöp Kovası - 1417


289,48 TL

Ürün 12 lt dir. Uzunluk: 35 cm En: 24 cm Plastik iç kovası mevcuttur, çembersizdir.


12 L Plastik İç Kovalı Paslanmaz Çöp Kovası - 1417 Bizsizeyeteriz.com'da!

 

12 lt plastik iç kovalı paslanmaz çöp kovası -1417 çelikten üretilmiştir. Kullanımı kolay ve modern ürünlerden biridir. Çöp kovasının iç kovalı olması ayrı bir avantaj sağlar. Çöp torbası kullanımı ve değişimi kolay olur. Bahçe tipi çöp kovası paslanmaz özelliğinden dolayı uzun yıllar kullanışlı bir üründür.

 

Çöp kovaları hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Gereksinim duyuldukça çöp kovaları modelleri de farklılık göstermektedir. Bunun için kullanılacak ortama göre seçim yapılmalıdır. Paslanmaz çöp kutuları kullanışlı ve görünümü şık bir üründür.  12 lt plastik iç kovalı paslanmaz çöp kovası yoğun ve tempolu hayatın vazgeçilmez temizlik ürünlerindendir.

 

Park bahçe çöp kovası her zaman elinizin altında olarak hayatı kolaylaştırır. Etrafta çöp birikimleri olmasını engellemektedir. İç kovalı çöp kutusu, çöp boşaltımlarında kolaylık sağlamaktadır. Temizliği kolay ürünlerdendir. Çöp atılımlarından dolayı üzerleri leke olabilir. Bunun için iç ve dış temizliği düzenli yapılmalıdır. Çöp kovaları çevreyi temiz tutmada en önemli gereksinimdir.

 

Çöp kovalarına her zaman gerek duyulmaktadır. İş yerleri, hastane, okul, kafe, alışveriş merkezleri gibi birçok alanda olması gereken en önemli ürünlerden biridir. Çevre sağlığı ve ortamın temiz görünmesini sağlamaktadır. Güvenilir ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Günlük yaşamda çalışma yerlerinde çeşitli sebeplerden dolayı bolca çöp çıkabilmektedir. Bunun için 12 lt’lik çöp kovası gün içindeki çöp ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir